YEREL EYLEM GRUPLARI OTOMASYON SİSTEMİ

Mobil Uyumlu

Sistemimiz mobil cihazlarla uyumlu olarak responsive tasarım anlayışı ile hazırlanmıştır. Mobil cihazlarınızla dilediğiniz yerden YEG|OS’a ulaşarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı ve Etkin

YEG|OS sistemi hızlı ve kullanışlıdır. Medya, Javascript, HTML ve CSS optimizasyonları yapılarak, sorunsuz kullanım için hazır halde teslim edilmektedir.

Teknik Destek

YEG|OS sistemini satın aldığınızda ilk 12 ay ücretsiz ve hızlı teknik destek hizmetinden faydalanabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız 24 saat sorunlarınızı gidermek için hazır beklemektedir.

Yeg’lere Özel Tasarlandı!

Yerel Eylem Grupları için Leader Türkiye kapsamında özel olarak hazırlanmış olan modüllerimiz, tamamen YEG’lerin ihtiyaçlarına özeldir. 2020 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayacak olan Yerel Eylem Grupları’nın iş ve işlemlerin etkin, düzenli ve sistematik ilerlemesi adına bir yazılım sistemi ihtiyacı olduğu muhakkaktır.

Her An Yanınızda!

YEG|OS web tabanlı ve mobil uyumlu bir uygulamadır. İşlemlerinizi tek bir yere kalmadan dilediğiniz yerden, telefon, tablet ve bilgisayarla halledebilir, anlık çözümler üretebilir, raporlamalarınıza ve dokümanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın…